[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”8107″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_single_image image=”8108″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Kreatívny kurz je určený pre všetkých, ktorí už zvládli základné techniky s farbami Chalk Paint™. Vyskúšate si pokročilé techniky, ktoré Vám pomôžu zdokonaliť vaše projekty a pokúsime sa inšpirovať vašu kreativitu. Na doske si odskúšate – dekupáž, prácu so šablónami, pozlátenie, prácu s metalickými voskami, transfer obrázku a krakelovanie.

Cena: 70€ – v cene je zahrnutý všetok materiál použitý na workshope (farby, vosky), cvičná doska, občerstvenie, poradenstvo pri ďalšej práci s farbami. Ako darček od nás získate paletu farieb urobenú reálnymi farbami a malú pozornosť na pamiatku od nás. Kapacita max. 4 osoby, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Spôsob úhrady: vopred na účet, podklady k úhrade prídu mailom po online prihlásení alebo po objednaní
Čo si priniesť: staršie oblečenie, ktorému nebude vadiť, ak sa náhodou ušpiní, i keď zástreku vám požisčiame i my,dobrú náladu, naštartovanú fantáziu a nadšenie:)
Miesto konania:

Kurzovať budeme u nás v HOOMI, čiže ulica Krušovská 40, Topoľčany
Pri kúpe farieb priamo na workshope, prípadne prvá objednávka po workshope – zľava 5% na celý ponúkaný sortiment.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Termíny  2021 budeme priebežne dopĺňať 

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]