[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Termíny  2021 budeme priebežne dopĺňať 

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][product_category_mixed category=”workshopy”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Na tomto základnom workshope vám farby Chalk Paint predstavíme a naučíte sa základné techniky ich použitia – lazúrovanie, hladký náter, patinovanie pomocou dvoch farieb, vytvorenie starého náteru s použitím tmavého hnedého vosku, vyskúšate urobiť textúru vo farbe, vyskúšate biely aj čierny vosk. Naučíte sa ako sa robí frottage a efekt popraskaného náteru “krakelovanie” bez použitia špeciálnych prípravkov. Všetky techniky si odskúšate na drevenej cvičnej doske, ktorú si po skončení môžete vziať domov. Na tento kreatívny workshop nie sú potrebné žiadne znalosti, či skúsenosti s maľovaním. Po absolvovaní kurzu zvládnete premenu nábytku, či doplnkov úplne bez problémov sami ????

Cena: 60€ – v cene je zahrnutý všetok materiál použitý na workshope (farby, vosky), cvičná doska, občerstvenie, poradenstvo pri ďalšej práci s farbami. Ako darček od nás získate paletu farieb urobenú reálnymi farbami a malú pozornosť na pamiatku od nás. Kapacita max. 6 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Spôsob úhrady: vopred na účet, podklady k úhrade prídu mailom po online prihlásení alebo po objednaní.
Čo si priniesť: staršie oblečenie, ktorému nebude vadiť, ak sa náhodou ušpiní, i keď zásterku vám požičiame i my,dobrú náladu, naštartovanú fantáziu a nadšenie:)

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”8011″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_column_text]

Miesto konania:

Kurzovať budeme u nás v HOOMI, Krušovská 40, Topoľčany
Pri kúpe farieb priamo na workshope zľava 10%, pre zákazníkov, ktorí absolvovali kurz zľava 5% pri každom nákupe produktov Annie Sloan.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]